12 stycznia 2018
Posted by

W dniu 08 maja 2017 r. oficjalnie uruchomiliśmy nową odsłonę naszej strony. Ta ma zapewnić wszystkim naszym użytkownikom łatwiejsze i przyjemniejsze poruszanie się po stronie, sklepie i blogu na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Aby ułatwić nawigację strony przebudowane zostało górne menu. W tym momencie jest ono podzielone na 5 kategorii: O Bionigree, Produkty, Sklep, Dystrybucja i Blog.

W pierwszej z nich znaleźć można m.in. informacje na temat historii powstania naszej firmy, newsy z informacjami o naszych sukcesach, materiały do pobrania oraz dane kontaktowe. W kategorii Produkty znajdują się szerokie opisy wszystkich kosmetyków trychologicznych oraz charakterystyka składników użytych do ich produkcji. W trzeciej zakładce znajduje się odnośnik do internetowego sklepu trychologicznego, w którym można nabyć produkty marki BIONIGREE. W kategorii Dystrybucja opisane są korzyści z nawiązania z nami współpracy dystrybucyjnej oraz wskazane są miejsca, w których również można nabyć nasze wyroby. Ostatnia zakładka – Blog, to miejsce, w którym znajdują się wszystkie artykuły – od artykułów o pielęgnacji włosów, przez opisy problemów trychologicznych, po porady kosmetyczne. To kategoria, którą warto regularnie odwiedzać, jeżeli chce się zadbać o zdrowy wygląd pielęgnacji każdego dnia.

Każda treść na stronie publikowana jest dużą, czytelną czcionką. Z myślą o osobach korzystających z urządzeń mobilnych, wszystkie zdjęcia zostały “odchudzone”, by ich pobieranie trwało krócej, a korzystanie ze strony było szybsze.

Od dzisiaj każdy może utworzyć konto dopasowane do własnych preferencji. Może być to konto Klienta, Konsultanta i Dystrybutora. Co więcej, wprowadziliśmy możliwość nabywania produktów bez konieczności tworzenia konta! Opcja ta pozwala na szybki zakup produktów BIONIGREE, przy równoczesnym braku otrzymywania informacji o nowościach produktowych, promocjach i indywidualnych zniżkach.

Otrzymywaliśmy wiele maili z pytaniami dotyczącymi poszczególnych produktów i opublikowanych artykułów. Wśród nich były również prośby o wdrożenie możliwości komentowania opublikowanych artykułów i porad. Od teraz z przyjemnością będziemy odpowiadać na Państwa pytania pod artykułami, tak aby nie angażować Państwa w pisanie maili i oczekiwanie na odpowiedź.

Gdyby jednak nastała potrzeba kontaktu z nami, to serdecznie zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce Kontakt. To również nowa funkcjonalność, której nie było w poprzedniej edycji strony.

Gdy preferują Państwo kontakt telefoniczny to gorąco zachęcamy pod numer: 503-939-559 lub do skorzystania z nowej funkcjonalności, która znajduje się na każdej stronie naszego serwisu obok formularza rejestracji na newslettera. Wystarczy podać swój numer telefonu w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30-15:30), a my oddzwonimy do Państwa.

Czekamy na Państwa sugestie w odniesieniu do nowych funkcjonalności strony. Z przyjemnością wdrożymy je dla Państwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *