12 stycznia 2018
Posted by

W odpowiedzi na prośby Klientów i Internautów zdecydowaliśmy wprowadzić kilka zmian w designie naszego najbardziej rozpoznawalnego produktu trychologicznego – serum oczyszczającego do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01 oraz w jego pojemności.

Co się zmieni?

Najważniejsza zmiana dotyczy pojemności. Z początkiem lipca nasza oferta poszerzy się o serum oczyszczające BB_01 o pojemności 50 ml. Oznacza to, że produkt ten będzie dostępny w dwóch różnych wariantach pojemnościowych: 50 i 100 ml.

Wprowadzenie 50 ml serum to odpowiedź na potrzeby osób korzystających z produktu w charakterze profilaktycznym i obawiających się możliwości niezużycia kosmetyku w terminie 4 miesięcy od jego otwarcia.

Niniejszy kosmetyk trychologiczny będzie dostępny zarówno w sklepie internetowym BIONIGREE, jak również w sieci dystrybucyjnej.

Zmianie ulegnie również design opakowań i etykiet na serum o pojemności 50 i 100 ml.

Nowe etykiety będą charakteryzować się większym rozmiarem czcionki oraz mniejszą liczbą informacji zawartych na etykiecie (będą czytelniejsze). Pozostałe informacje znajdą się na opakowaniach produktów oraz w ulotkach dołączanych do produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *