3 marca 2017
Posted by

Skoro jesteś w tym miejscu, to z pewnością wiesz już co nieco o marce BIONIGREE i zastanawiasz się, jakie korzyści niesie współpraca z nami w charakterze Konsultanta. To dla nas zaszczyt, że możemy Ci o nich opowiedzieć!

1. Gwarancja nabywania kosmetyków trychologicznych i innych produktów marki BIONIGREE z min. 25% rabatem. Stały 25% rabat otrzymasz w momencie dokonania zakupów na łączną kwotę 150 zł brutto. Możesz dokonać ich w dowolnym momencie. Po przekroczeniu progu, każde Twoje kolejne zakupy będą tańsze o 1/4. Co więcej, Twój rabat może być jeszcze wyższy. Jeżeli zainteresowaliśmy Cię, zapoznaj się z naszym planem marketingowym.

2. Brak obowiązku nabywania kosmetyków co katalog. Kosmetyki kupujesz dla siebie lub z myślą o ich dystrybucji. Robisz to kiedy chcesz.

3. Możliwość rozpoczęcia biznesu bez konieczności brania kredytu. Jeżeli zdecydujesz się dystrybuować kosmetyki, możesz dokonywać na nie zamówień wtedy, kiedy otrzymasz za nie płatność lub kiedy fizycznie będziesz mieć klienta. Nie musisz zaciągać kredytu i najmować magazynu by mieć gdzie przechowywać towar. Nasze kosmetyki są dostępne na bieżąco, a wysyłkę realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

4. Korzystanie i oferowanie kosmetyków o potwierdzonej skuteczności i o polskim pochodzeniu. BIONIGREE to synonim skuteczności i polskości. Dystrybuując je jesteś gospodarczym patriotą. Co więcej, wiesz, że sprzedawany przez Ciebie produkt faktycznie działa, jest bezpieczny i cieszy się dobrą opinią wśród klientów.

5. Możliwość uzyskania dochodu pasywnego. Twoje zaangażowanie i umiejętność bycia liderem może sprawić, że przestaniesz martwić się z każdym miesiącem o to, czy starczy Ci środków do życia. Realizując kolejne etapy planu marketingowego możesz zyskać niezależność finansową, nie wychodząc nawet z domu.

6. Pierwszeństwo w dostępie do informacji o nowościach i akcjach przeprowadzanych przez BIONIGREE. Zapewniamy na bieżąco wysyłanie informacji o nowościach produktowych BIONIGREE oraz wszelkich przedsięwzięciach z naszym udziałem. Jesteś pierwszą osobą, która się o wszystkim dowie!

7. Gwarancja wsparcia merytorycznego. Czy dystrybucja kosmetyków trychologicznych jest dla mnie? Oczywiście! Z przyjemnością wytłumaczymy Ci wszystkie podstawowe kwestie związane z dystrybucją naszych produktów i ich właściwościami. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy!

8. Możliwość udziału w przydatnych szkoleniach. Dbamy o ciągły rozwój naszych Konsultantów, organizując co jakiś czas różnego rodzaju szkolenia. Dzięki nim można zwiększyć swoje umiejętności i wiedzę z wielu różnych przydatnych zakresów.

9. Możliwość otrzymywania próbek do testów kosmetyków. Nasi Konsultanci jako pierwsi otrzymują próbki nowych kosmetyków. Liczymy się z ich zdaniem i wdrażamy ich pomysły w życie.

10. Możliwość okazjonalnego otrzymywania specjalnych rabatów na kosmetyki. Nagradzamy zaangażowanie i konsekwencję.

11. Wsparcie marketingowe. Dbamy o wizerunek i rozpoznawalność marki. Jesteśmy obecni w TV, radio, prasie i Internecie. Mamy ulotki produktowe, z którymi chętnie się z Tobą podzielimy.

12. Działanie z dowolnie wybranymi ludźmi. Dostajesz możliwość kooperacji z kimkolwiek chcesz. To Ty decydujesz, czy będziesz samemu dystrybuować kosmetyki trychologiczne BIONIGREE, czy dobierzesz sobie członków zespołu. 

13. Pracujesz ile chcesz, kiedy chcesz. Nikt na Ciebie nie krzyczy, nikt nie wymaga od Ciebie osiągania coraz lepszych wyników czy przychodzenia na 7:00 do pracy. Jesteś sam sobie szefem. 

 

Dzieli Cię tylko 1 krok od tego, żeby móc korzystać ze wszystkich przywilejów Konsultanta! 

Zarejestruj się jako Konsultant!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *