28 marca 2018
Posted by

Skoro czytasz ten artykuł, to z pewnością zastanawiasz się, jakie korzyści osiągnę będąc Niezależnym Konsultantem BIONIGREE (członkiem sieci sprzedaży) i dlaczego BIONIGREE ma praktykuje inną, bardziej prokonsultancką, filozofię sprzedaży niż inne firmy branży sprzedaży bezpośredniej.

Poniższy tekst stanowi odpowiedź na Twoje pytania. Jeżeli jednak okazałoby się, że pojawiły się kolejne pytania, odwiedź koniecznie właściwy artykuł:

lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, e-mail: kontakt@bionigree.pl lub telefonicznie: 503 939 559. Tymczasem powróćmy do Twoich korzyści z przystąpienia do sieci sprzedaży bezpośredniej BIONIGREE.

Korzyści z bycia w sieci sprzedaży BIONIGREE jest wiele. Podstawową zaletą jest możliwość kupowania kosmetyków naturalnych marki BIONIGREE po cenach niższych o 25% niż ceny katalogowe, czyli ceny dostępne m.in. w internetowym sklepie trychologicznym, katalogach, na platformach aukcyjnych. To oznacza, że dzięki byciu Niezależnym Konsultantem BIONIGREE możesz cieszyć się skutecznymi kosmetykami, tańszymi aż o 1/4 ceny bazowej!

Co więcej, kosmetyki, które nabędziesz jako członek niniejszej sieci sprzedaży możesz samodzielnie sprzedawać dalej, poprzez sklep internetowy, platformy aukcyjne itd. – wszędzie, gdzie tylko masz konto i będzie to zgodne z regulaminem BIONIGREE i obowiązującym prawem. W ten sposób, nawet nie ruszając się z domu, możesz dorobić do wymarzonych wakacji, kupić wyśnione buty czy zainwestować zarobione pieniążki i powielać majątek. Wszystko zależy od Twoich umiejętności sprzedaży i zaangażowania. Jeżeli zdecydujesz, że kosmetyki kupujesz dla siebie, to nie szkodzi. I tak będziesz mieć gwarantowany 25% rabat.

Jako Niezależny Konsultant BIONIGREE otrzymasz również link polecający oraz kod polecający. Będą one szczególnie przydatne dla Ciebie, gdy podejmiesz decyzję o większym zaangażowaniu się w sprzedaż produktów marki BIONIGREE. To właśnie dzięki nim będziesz mógł budować własną sieć sprzedaży, czyli będziesz przewodniczyć grupie osób, których zaprosiłeś do kupowania i ewentualnej odsprzedaży produktów kosmetycznych BIONIGREE. Im więcej osób zarejestruje się z Twojego linku lub wpisze Twój unikalny kod (ID BIONIGREE), tym większą grupę osób będziesz mieć pod sobą i tym większe będziesz mógł uzyskiwać rabaty (nawet do 53%!) i profity z bycia Niezależnym Konsultantem BIONIGREE. Więcej na ten temat dowiesz się w artykule: Plan marketingowy firmy BIONIGREE. Możesz również liczyć na nasze wsparcie. Chętnie podpowiemy Ci, jak zwiększyć liczbę członków Twojej grupy.

Kolejną korzyścią z przystąpienia do sieci sprzedaży bezpośredniej BIONIGREE jest możliwość okazjonalnego otrzymywania specjalnych rabatów na produkty BIONIGREE oraz produkty i usługi partnerów biznesowych. To sprawi, że będziesz móc korzystać m.in. z bezpłatnych lub tańszych specjalistycznych zabiegów lub kupować taniej produkty BIONIGREE (poza gwarantowanym 25% rabatem).

Jeżeli należysz do osób, które cenią sobie pielęgnację skóry głowy i włosów naturalnymi kosmetykami oraz kochają jako pierwsze dowiadywać się o nowościach w branży kosmetycznej, to wiedz, że przystępując do sieci sprzedaży BIONIGREE zyskasz dostęp do treści, które naszym zdaniem są dla Ciebie najważniejsze i najbardziej przydatne.

W BIONIGREE przywiązujemy uwagę do tego, aby nasze kosmetyki charakteryzowały się wysoką jakością i skutecznością. Jako producent kosmetyków naturalnych przeprowadzamy testy konsumenckie wśród aktywnych członków sieci sprzedaży. Jeżeli dołączysz do sieci, zyskasz szansę na to, że właście Tobie zaoferujemy możliwość otrzymania nowości produktowych do testowania i wyrażania opinii. Będziesz mieć realny wpływ na to, czy dany produkt wprowadzimy do oferty, czy też nie.

Każdy z nas uwielbia otrzymywać prezenty. Z całą pewnością Ty również. W BIONIGREE obdarowujemy prezentami niespodziankami osoby, które przystąpiły i aktywnie działają w sieci sprzedaży, czy to poprzez zakupy kosmetyków dla siebie, czy rozwijanie własnej sieci sprzedaży w BIONIGREE.

Będąc Niezależnym Konsultantem BIONIGREE możesz uczestniczyć w spotkaniach sieci sprzedaży BIONIGREE, a przez to poznawać nowe, wartościowe osoby oraz nowe i skuteczne techniki sprzedaży. W spotkaniach uczestniczą również zaproszeni goście, którzy inspirują i edukują, dając zastrzyk pozytywnej energii do działania.

Korzyści z przystąpienia do sieci sprzedaży bezpośredniej BIONIGREE jest jeszcze więcej.

Dzieli Cię tylko jeden krok od tego, aby przekonać się, jakie jeszcze możesz czerpać korzyści z członkostwa w sieci sprzedaży BIONIGREE. Bezpłatnie zarejestruj się i dokonaj zakupu ulubionych kosmetyków BIONIGREE na kwotę min. 150 zł jednorazowo (w ramach jednej transakcji lub w łącznie dokonując kilku transakcji). Po tym będziesz już pełnoprawnym Niezależnym Konsultantem BIONIGREE i będziesz czerpać korzyści z tego przywileju.

Kliknij i zarejestruj bezpłatne konto Konsultanta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *