28 marca 2018
Posted by

BIONIGREE to jedna z pierwszych firm praktykujących sprzedaż bezpośrednią bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów związanych z członkostwem. Oznacza to, że po spełnieniu wskazanych niżej jasnych warunków dotyczących dołączenia do struktury, zyskujesz dożywotnią możliwość korzystania ze wszystkich określonych w regulaminie przywilejów.

SPIS TREŚCI:

Korzyści z członkostwa w MLM

Uczestnicy struktury MLM BIONIGREE

Jak dołączyć do struktury MLM?

1. Korzyści z członkostwa w strukturze BIONIGREE

Podstawową, gwarantowaną korzyścią Uczestnika Struktury jest możliwość zakupu każdego produktu BIONIGREE z 25% rabatem. Dzięki niemu produkty są jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo, bez względu na cel, w jakim zostały zakupione. Oznacza to, że jeżeli naturalne produkty kosmetyczne BIONIGREE kupujesz dla siebie, na prezent dla znajomych, czy w celu ich dalszego odsprzedania, masz możliwość ich zakupu taniej niż przewiduje to katalog, tj. od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych za sztukę.

BIONIGREE docenia zaangażowanie Uczestników Struktury. Jeżeli masz ochotę uzyskać większy rabat na zakup produktów BIONIGREE i/lub realny, co miesięczny dochód za swój wkład w rozwijanie struktury, koniecznie musisz zaprosić do udziału w tym przedsięwzięciu nowe osoby lub firmy. Rekrutując nowych Uczestników Struktury pniesz się po przewidzianych w Planie Marketingowym Stopniach Kariery. Im większy obrót wspólnie osiągniecie, tym wyżej awansujesz i tym większe uzyskasz korzyści.

W zależności od tego, czy reprezentujesz siebie czy firmę, możesz otrzymać, albo do 28% dodatkowego (poza gwarantowanymi 25%) rabatu, albo do 28% prowizji brutto wyrażonej w polskich złotych, wypłacanej do 15 dnia każdego następnego miesiąca. A zatem, bez względu w jakiej formie planujesz zaangażować się, 53% wartości katalogowej produktu, jest przewidziane dla Ciebie.

Uczestnicząc w strukturze BIONIGREE masz świadomość, że w składzie wszystkich oferowanych produktów znajdują się naturalne składniki. Każdy produkt przeszedł pomyślnie testy dermatologiczne oraz posiada niezbędne atesty. Kupujesz i dystrybuujesz najwyższej jakości, naturalne produkty kosmetyczne na bazie czarnej porzeczki, o potwierdzonej skuteczności.

Jeżeli kupujesz produkty BIONIGREE dla siebie – w porządku; jeżeli dla znajomych – super; jeżeli do dalszej sprzedaży – tak trzymać. W BIONIGREE masz swobodę działania.

2. Uczestnicy struktury MLM BIONIGREE

W skład BIONIGREE wchodzą wyłącznie aktywne: osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby prawne. Dzięki temu BIONIGREE prężnie się rozwija, docierając ze swoimi produktami do coraz szerszego grona klientów. Stawiając na aktywność Uczestników Struktury, w BIONIGREE w przeciągu 365 dni od ostatniego działania, należy dokonać zakupu przynajmniej jednego produktu lub skutecznie powołać nowego członka do struktury.

Każdy Uczestnik Struktury, może w dowolnej chwili zrezygnować z członkostwa bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Może również przenieść swoje prawa na innego Uczestnika Struktury, w celu przekazania mu dotychczas osiągniętych przywilejów.

BIONIGREE stale dokłada wszelkich starań, aby Uczestnicy Struktury odczuwali z każdą kolejną transakcją jeszcze większą satysfakcję, uwidaczniajacą się zarówno w wymiarze korzyści osobistych, jak i zawodowych.

3. Jak zostać Konsultantem BIONIGREE?

Aby stać się pełnoprawnym Uczestnikiem Struktury należy mieć ukończone 18 lat i dokonać jednorazowego zakupu dowolnych produktów BIONIGREE na łączną kwotę min. 150 zł brutto. Finalizując transakcję należy założyć bezpłatne konto Konsultanta w serwisie bionigree.pl, uzupełniając w nim dane potrzebne do realizacji wysyłki.

Kliknij tu i załóż bezpłatne konto lub dokonaj zakupu produktów BIONIGREE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *