2 lutego 2017
Posted by

8 kwietnia 2017 r. o godzinie 10:50 w programie Być Kobietą, emitowanym na stacji TVS (Telewizja Silesia) zostały zaprezentowane szerokiemu gronu widzów kosmetyki trychologiczne marki BIONIGREE.

Program poświęcony jest szeroko pojętemu zdrowiu i urodzie. Pani Nina Nocoń, prowadząca program, pomaga uczestniczkom zadbać o siebie na różne sposoby. Od relaksu, przez zabiegi pielęgnacyjne po aktywność fizyczną.

Do realizacji jednej z metamorfoz uczestniczek została zaproszona pani Ewelina Wysoczańska, prezes BIONIGREE i trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Przeprowadziła profesjonalne badanie skóry głowy i włosów za pomocą specjalistycznej mikrokamery (badanie trychologiczne), tłumacząc pani Ewie (uczestniczce programu) oraz tysiącom widzów przed telewizorami, co widzi na powierzchni jej owłosionej skóry głowy.

Po omówieniu wyników badania oraz udzieleniu odpowiedzi na wiele pytań dotyczących poprawnej pielęgnacji skóry głowy i włosów, pani trycholog poradziła, jakich kosmetyków trychologicznych należy używać, by w bezpieczny i jednocześnie skuteczny sposób móc zadbać o kondycję włosów. Co więcej, zaprezentowała sposób użycia kosmetyku oczyszczającego skórę głowy marki BIONIGREE oraz określiła indywidualną częstotliwość stosowania produktu dla Pani Ewy.

Dla widzów programu Być Kobietą marka BIONIGREE zorganizowała niespodziankę w postaci konkursu. Każdy mógł spróbować swoich sił by wygrać jeden z dwóch zestawów naturalnych kosmetyków trychologicznych BIONIGREE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *