14 kwietnia 2017
Posted by

Kosmetyki do włosów i skóry głowy marki BIONIGREE to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy i włosów (kosmetyki trychologiczne), o naturalnym składzie, z dodatkiem czarnej porzeczki.

Produkty kosmetyczne BIONIGREE to kosmetyki trychologiczne o polskim pochodzeniu. Marka BIONIGREE to marka należąca do BIONIGREE Sp. z o.o. – spółki o polskim kapitale, z siedzibą w Polsce (w Złotoryi, województwo dolnośląskie), produkująca kosmetyki w 90% ze składników pochodzących od polskich dostawców.

Polskie pochodzenie kosmetyków naturalnych BIONIGREE to jeden z wielu wyróżników marki na tle szerokiej konkurencji na rynku kosmetycznym w Polsce. Obok polskości BIONIGREE, każdy kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów wytworzony został na podstawie unikalnej receptury i właściwie dobranych składników.

Kosmetyki marki BIONIGREE nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego oraz nie były i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Produkcja kosmetyków oraz ich testy przeprowadzane są przez wyspecjalizowane jednostki, zgodnie z literą prawa i w oparciu o najwyższe standardy jakościowe.

Ponad to wszystkie kosmetyki naturalne BIONIGREE pakowane są w ekologiczne opakowania pochodzące z recyklingu, dzięki czemu BIONIGREE potwierdza swoje odpowiedzialne stanowisko względem ochrony środowiska. Potwierdzają to m.in. certyfikaty FSC® Recycled oraz Ecolabel.

Polskie kosmetyki naturalne do pielęgnacji skóry głowy i włosów marki BIONIGREE to produkty bardzo skuteczne, czego potwierdzeniem są m.in. rekomendacje trychologów i dermatologów oraz ich stosowanie do profesjonalnych zabiegów trychologicznych, zabiegów kosmetycznych i zabiegów fryzjerskich.

Kosmetyki linii BIONIGREE są w cenie przystępnej dla każdego, dzięki temu są również powszechnie dostępne. Można je nabyć m.in. w oficjalnym sklepie BIONIGREE, na platformach sprzedażowych (np. Allegro), u Niezależnych Konsultantów oraz Dystrybutorów BIONIGREE, w dobrych drogeriach, aptekach, gabinetach trychologicznych, salonach kosmetycznych i profesjonalnych zakładach fryzjerskich oraz w stacjonarnym sklepie firmy BIONIGREE w Złotoryi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *