Kosmetyki naturalne BIONIGREE to w 100% kosmetyki wegańskie (kosmetyki dla wegan, vegan friendly) do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dlaczego? O tym poniżej.

 

Mając na uwadze fakt, iż weganizm to nie tylko rezygnacja z jedzenia mięsa i produktów odzwierzęcych, ale styl życia, który ma wpływ na wszystkie jego dziedziny, jak również biorąc pod uwagę dobrostan zwierząt, dbałość o kwestie ekologiczne i zdrowie klientów postanowiliśmy przyjąć odpowiedzialną postawę, której trzymamy się konsekwentnie.

Właśnie dlatego każdy kosmetyk do pielęgnacji skóry głowy i włosów marki BIONIGREE:

  • nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego
  • nie był testowany na zwierzętach

 

W naszych kosmetykach znajdziesz wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego (np. gliceryna, lecytyna czy panthenol) lub syntetycznego (kwas mlekowy).

Nasi dostawcy zostali starannie wyselekcjonowani i zweryfikowani. Gwarantują, że podczas produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę i jednocześnie, że składniki nie są pochodzenia odzwierzęcego.

Nasze kosmetyki i składniki użyte do ich produkcji nie są testowane na zwierzętach ani przez naszą firmę, ani podmioty powiązane kapitałowo, ani jakiekolwiek podmioty trzecie na jakimkolwiek etapie produkcji.

Kosmetyki trychologiczne BIONIGREE produkowane są wyłącznie w Polsce i nie są przez nas dystrybuowane do krajów, w których testy na zwierzętach są nadal wymagane i/lub dopuszczalne.

Co więcej, nie zlecamy, ani nie zachęcamy do takich testów innych podmiotów.

 

Aktualnie posiadamy 4 kosmetyki wegańskie (kosmetyki cruelty-free) do pielęgnacji skóry głowy i włosów: