O Bionigree

Początek BIONIGREE

Rezultatem trwającego blisko 5-letniego badania rynku kosmetycznego, w tym analizy potrzeb klientów oraz dostępności i skuteczności istniejących produktów, było utworzenie w grudniu 2015 r. spółki BIONIGREE.

Ta zajmuje się produkcją skutecznych i naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry głowy i włosów według własnych, unikalnych receptur.

Nazwa BIONIGREE

Nazwa BIONIGREE powstała z połączenia słów “bio” i “green”, charakterystycznych dla produktów kosmetycznych składających się z naturalnych składników, oraz łacińskiego słowa „Ribes nigrum L.” oznaczającego czarną porzeczkę.

Połączenie wymienionych słów jest nieprzypadkowe. Otóż wszystkie produkty marki BIONIGREE są naturalne i posiadają w swoim składzie czarną porzeczkę.

Gwarancja naturalności kosmetyków

Znamiennym dla wszystkich produktów kosmetycznych oferowanych przez firmę BIONIGREE jest ich skład, w którym czołowe miejsce zajmuje czarna porzeczka. Ważnym podkreślenia jest także dbałość o to, aby każdy produkt zawierał naturalne składniki. Podkreśla to logo, a gwarantuje slogan.

Polskie kosmetyki trychologiczne z czarną porzeczką

BIONIGREE to firma z polskim kapitałem. Koncepcje produktów oraz ich badania dermatologiczne realizowane są we współpracy z czołowymi polskimi ośrodkami badawczymi. Zaopatrywanie się w składniki od polskich producentów i dystrybutorów oraz korzystanie z transportu finalnych produktów kosmetycznych do klientów z wykorzystaniem polskiego kuriera sprawia, że każdy kosmetyk z logiem BIONIGREE jest w 100% produktem polskim. To powód do dumy i jednocześnie motywator do dalszego działania.

Dystrybucja kosmetyków na przejrzystych zasadach

Na podstawie wiedzy, umiejętności i wieloletniego doświadczenia członków zespołu BIONIGREE w szeroko rozumianej branży kosmetycznej, zapadła decyzja o dystrybucji oferowanych produktów w formie mieszanej:

Zawsze do Twojej dyspozycji

BIONIGREE Sp. z o.o.
ul. Solna 4/2
59-500 Złotoryja

KRS: 0000607792
NIP: 6941685513
REGON: 364147132

E-mail: kontakt@bionigree.pl

BOK: +48 503-939-559